Brzeziny - Zbiersk 4:3

Po dwóch tygodniach okresu przygotowawczego drużyna seniorów rozegrała dziś swój pierwszy sparing z Olimpią Brzeziny. Mecz rozegraliśmy na boisku z sztuczną nawierzchnią w Sieradzu. Trener Adam Zieliński miał do dyspozycji 18 zawodników. Mecz rozegrany został w trzech tercjach po 30 minut.

Skład I tercja:
Jaśkiewicz M, Wypych D, Pietrzak M, Matusiak D, Kaczmarek P, Konieczny D, Zawodnik testowany, Kubiak Maciej, Matusiak J, Latański M i Drzewiecki D.

Wynik 1:1 bramkę zdobył Konieczny D z rzutu wolnego.

II tercja skład:
Korczyński B, Krygiel K, Kamańczyk K, Stańczyk J, Matusiak J, Konieczny J, Kubiak Mateusz, Kubiak Maciej, Wawrzyniak M, Lange K i Latański M.

Wynik 4:2 dla Brzezin , bramkę zdobył Latański M.

III tercja skład:
Jaśkiewicz M, Wypych D, Kamańczyk K, Matusiak D, Kaczmarek P, Pietrzak M, Kubiak Mateusz, Kubiak Maciej, Zawodnik testowany, Lange k oraz Drzewiecki D.

Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Brzezin
Bramki dla Zbierska zdobyli: Konieczny D (rzut wolny) Latański M (rzut karny) Kubiak Maciej.

W następny weekend rozegramy dwa sparingi, w sobotę z IV ligową Pogoń Nowe Skalmierzyce natomiast w niedziele z Victorią Skarszew.