Cztery sparingi za nami.

Skalmierzyce - Zbiersk
W sparingu dostaliśmy srogą lekcje od wyżej notowanego rywala KS Pogoń Nowe Skalmierzyce który obecnie występuje w IV lidze 17:1. Jedyną bramkę dla Zbierska zdobył Szymon Pacholski. Trener z 25 trenujących zawodników mógł skorzystać tylko z 12 zawodników z czego po 10 minutach boisko z powodu kontuzji opuścił Marcin Wawrzyniak.

Skład: Jaśkiewicz M, Wawrzyniak M, Matusiak M, Kamańczyk K, Pietrzak M, Zieliński A, Kubiak Maciej, Pacholski Sz, Bangrowski D, Drzewiecki D, Latański M. W 10 minucie wszedł Krystian Lange za Marcina Wawrzyniaka.

Drugi sparing w weekend 3-4.02  seniorzy rozegrali w niedziele na boisku z sztuczną nawierzchnią z drużyną Victorii Skarszew. Mecz odbył się o godzinie 16:00 w Pleszewie. Również w tym sparingu ulegliśmy 7:2 a trener Adam Zieliński w większości dał pograć naszym juniorom.

W niedzielę 11.02 rozegraliśmy sparing na boisku w Dzierzbinie. Wygrywamy z Zjednoczonymi Rychwał 4:3. Bramki dla Zbierska kolejno zdobyli Mateusz Kubiak, Maciej Kubiak x 2 oraz Damian Konieczny z rzutu wolnego. Trener miał tylko do dyspozycji 14 zawodników. Skald: Korycki B, Wypych D, Matusiak D, Pietrzak M, Kubiak Mateusz, Konieczny Damian, Maciej Kubiak, Jakub Matusiak, Szymon Pacholski, Damian Drzewiecki, Damian Bangrowski. Na zmianę wchodzili : Lange K, Stanczyk J i Jaśkiewicz M.