Remis w ostatnim test meczu.

Remisujemy 3:3 w ostatnim sparingu z drużyną LKS Gołuchów II.Bramki zdobyli: Maciej Kubiak, Damian Konieczny oraz Adam Zieliński. Skład: Korycki B, Wypych D, Kamańczyk K, Matusiak D, Konieczny D, Pietrzak M, Szczucki Sz, Bangrowski D, Kubiak M, Zieliński A, Drzewiecki D. Na zmiany wchodzili: Patrzykąt P, Urbaniak Sz, Korczynski D, Kubiak D, Krygiel K, Jaśkiewicz M, Duszeńko P.

W najbliższych dniach przedstawimy państwu kadrę na sezon 2017/18 oraz zawodników którzy wzmocnili naszą kadrę.

Był to ostatni sparing drużyny seniorów w tym okresie przygotowawczym. Biało-czerwono-zieloni zainaugurują sezon 2017/18 20 sierpnia o godzinie 14:00 na boisku w Zbiersku. Przeciwnikiem będzie beniaminek tegorocznych rozgrywek RKS Radliczyce.