Charytatywny mecz noworoczny dla Łukasza Derbicha.

Tradycyjnie 1 stycznia 2020 odbył się na boisku CKS w Zbiersku MECZ NOWOROCZNY.
W tym nowym roku był to wyjątkowy mecz, w którym zagraliśmy dla Łukasza Derbicha. Piłkarza, przyjaciela pochodzącego ze Zbierska, który zmaga się z przewlekłą chorobą niewydolnością nerek.
Na boisku spotkali się byli i obecni zawodnicy, działacze, sponsorzy oraz sympatycy klubu.
Zainteresowanie meczem i pomocą dla Łukasza było ogromne. Sam mecz zgromadził 39 zawodników i kilkudziesięciu kibiców.
Podzieliliśmy się na 3 zespoły i systemem każdy z każdym rozpoczęliśmy rywalizacje na boisku.
Mecz został poprowadzony charytatywnie przez sędziego Pana Tomasza Żyndę.
Podczas meczu trwała zbiórka pieniędzy dla Łukasza. W tym dniu dzięki waszej hojności zebraliśmy kwotę 4160 zł. Kwota ta zostanie przekazana rodzinie Łukasza na pomoc w walce z chorobą.
W imieniu całej społeczności CKS Zbiersk chcemy podziękować WSZYSTKIM za dobre serca i wsparcie finansowe oraz mentalne, które zostało udzielone Łukaszowi w tych ciężkich dla niego chwilach.
Po rozegranych spotkaniach zawodnicy oraz kibice skosztowali pysznego żurku oraz kiełbaski z grilla. Dziękujemy również sponsorom tego wydarzenia którzy ufundowali nam poczęstunek a byli nimi: Firma Zakład Mięsny Tomasz Łucyk, Pol-Grab Renata Grabka oraz Pani Mariola Krzyżanowska.
Dziękujemy również za fotorelacje Panu Tomaszowi Kulisz