Kolejne mecze kontrolne

Kolejny piłkarski weekend za nami.
W sobotę nasza drużyna juniora młodszego rozegrała swój kolejny sparing z B – klasową drużyną Pelikan Nowy Karolew ulegając starszej drużynie 1:5. Natomiast w niedzielę drużyna seniorów rozegrała swój czwarty mecz kontrolny, a przeciwnikiem była ekipa GKS Rzgów. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 (1:1) dla Zbierszczan a na listę strzelców wpisali się : Adam Zieliński, Szymon Szczucki oraz dwa trafienia dołożył Maciej Kubiak. Mecze zostały rozegrane na boisku w Dzierzbinie dzięki uprzejmości zarządu klubu Dragona. Pierwotnie mecze zaplanowane były na boisku w Petrykach ale z przyczyn TECHNICZNYCH nie doszło to do skutku. Skład seniorów: Łukasz Siwek, Marcin Wawrzyniak, Mateusz Pietrzak, Damian Bangrowski, Mikołaj Kuciński, Konrad Krygiel, Dawid Kubiak, Adam Zieliński, Cezary Wągiel, Maciej Kubiak, Mieszko Muszalski. Na zmiany wchodzili: Damian Drzewiecki, Szymon Szczucki, Daniel Matusiak, Jakub Matusiak, Adam Głąbicki, Tomasz Janczak, Dariusz Walasek.