Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Barycz Janków Przygodzki
0:1
LZS Cielcza
Pogoń Trębaczów
2:0
GKS Rychtal - Skoroszów
Victoria Skarszew
2:1
CKS Zbiersk
Prosna Kalisz
5:1
Victoria Laski
Olimpia Brzeziny
0:2
WKS Witaszyce
GKS Żerków
1:1
Korona-Pogoń Stawiszyn
GKS Grębanin
2:1
LKS Czarnylas
Zefka Kobyla Góra
1:1
LZS Doruchów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Prosna Kalisz
2:3
Olimpia Brzeziny
LZS Cielcza
2:2
Zefka Kobyla Góra
LZS Doruchów
2:1
Pogoń Trębaczów
CKS Zbiersk
1:2
Barycz Janków Przygodzki
LKS Czarnylas
1:1
GKS Żerków
WKS Witaszyce
1:4
Victoria Skarszew
GKS Rychtal - Skoroszów
1:0
GKS Grębanin
Victoria Laski
0:2
Korona-Pogoń Stawiszyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
3:1
LZS Cielcza
Victoria Skarszew
2:3
Prosna Kalisz
Barycz Janków Przygodzki
4:0
WKS Witaszyce
Olimpia Brzeziny
7:2
Victoria Laski
GKS Grębanin
6:1
LZS Doruchów
Zefka Kobyla Góra
7:0
CKS Zbiersk
LKS Czarnylas
2:3
Korona-Pogoń Stawiszyn
GKS Żerków
0:2
GKS Rychtal - Skoroszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona-Pogoń Stawiszyn
0:2
GKS Rychtal - Skoroszów
Olimpia Brzeziny
2:2
Victoria Skarszew
LZS Cielcza
3:2
GKS Grębanin
Victoria Laski
2:5
LKS Czarnylas
LZS Doruchów
5:1
GKS Żerków
CKS Zbiersk
1:2
Pogoń Trębaczów
WKS Witaszyce
1:1
Zefka Kobyla Góra
Prosna Kalisz
- : -
Barycz Janków Przygodzki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Grębanin
3:0
CKS Zbiersk
Pogoń Trębaczów
2:1
WKS Witaszyce
Victoria Skarszew
7:0
Victoria Laski
Zefka Kobyla Góra
3:1
Prosna Kalisz
LKS Czarnylas
1:2
GKS Rychtal - Skoroszów
Barycz Janków Przygodzki
3:2
Olimpia Brzeziny
GKS Żerków
0:2
LZS Cielcza
Korona-Pogoń Stawiszyn
5:0
LZS Doruchów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Skarszew
1:2
Barycz Janków Przygodzki
LZS Doruchów
2:4
LKS Czarnylas
LZS Cielcza
2:1
Korona-Pogoń Stawiszyn
Prosna Kalisz
3:1
Pogoń Trębaczów
Olimpia Brzeziny
2:2
Zefka Kobyla Góra
CKS Zbiersk
2:1
GKS Żerków
WKS Witaszyce
3:2
GKS Grębanin
Victoria Laski
0:5
GKS Rychtal - Skoroszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona-Pogoń Stawiszyn
2:2
CKS Zbiersk
Pogoń Trębaczów
1:0
Olimpia Brzeziny
Zefka Kobyla Góra
8:0
Victoria Skarszew
LKS Czarnylas
2:1
LZS Cielcza
Barycz Janków Przygodzki
2:0
Victoria Laski
GKS Rychtal - Skoroszów
3:0
LZS Doruchów
GKS Grębanin
3:0
Prosna Kalisz
GKS Żerków
0:2
WKS Witaszyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Skarszew
4:1
Pogoń Trębaczów
Prosna Kalisz
3:2
GKS Żerków
Barycz Janków Przygodzki
3:3
Zefka Kobyla Góra
WKS Witaszyce
4:0
Korona-Pogoń Stawiszyn
Olimpia Brzeziny
3:1
GKS Grębanin
CKS Zbiersk
1:2
LKS Czarnylas
LZS Cielcza
1:2
GKS Rychtal - Skoroszów
Victoria Laski
1:3
LZS Doruchów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
1:0
Barycz Janków Przygodzki
GKS Grębanin
2:0
Victoria Skarszew
LZS Doruchów
2:0
LZS Cielcza
Zefka Kobyla Góra
2:1
Victoria Laski
LKS Czarnylas
2:1
WKS Witaszyce
GKS Żerków
0:1
Olimpia Brzeziny
Korona-Pogoń Stawiszyn
6:2
Prosna Kalisz
GKS Rychtal - Skoroszów
3:1
CKS Zbiersk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Prosna Kalisz
3:3
LKS Czarnylas
Victoria Skarszew
1:2
GKS Żerków
Barycz Janków Przygodzki
1:1
GKS Grębanin
WKS Witaszyce
6:2
GKS Rychtal - Skoroszów
Olimpia Brzeziny
0:1
Korona-Pogoń Stawiszyn
CKS Zbiersk
0:1
LZS Doruchów
Zefka Kobyla Góra
5:1
Pogoń Trębaczów
Victoria Laski
1:3
LZS Cielcza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
2:0
Victoria Laski
GKS Grębanin
0:3
Zefka Kobyla Góra
Korona-Pogoń Stawiszyn
1:3
Victoria Skarszew
LZS Doruchów
0:4
WKS Witaszyce
LKS Czarnylas
6:0
Olimpia Brzeziny
GKS Żerków
3:2
Barycz Janków Przygodzki
LZS Cielcza
2:3
CKS Zbiersk
GKS Rychtal - Skoroszów
4:2
Prosna Kalisz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Witaszyce
4:1
LZS Cielcza
Prosna Kalisz
0:1
LZS Doruchów
Victoria Skarszew
3:1
LKS Czarnylas
Olimpia Brzeziny
2:3
GKS Rychtal - Skoroszów
Pogoń Trębaczów
0:4
GKS Grębanin
Barycz Janków Przygodzki
1:1
Korona-Pogoń Stawiszyn
Victoria Laski
0:2
CKS Zbiersk
Zefka Kobyla Góra
3:0
GKS Żerków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarnylas
5:1
Barycz Janków Przygodzki
GKS Grębanin
7:0
Victoria Laski
LZS Doruchów
2:0
Olimpia Brzeziny
GKS Żerków
2:0
Pogoń Trębaczów
Korona-Pogoń Stawiszyn
0:2
Zefka Kobyla Góra
CKS Zbiersk
2:4
WKS Witaszyce
GKS Rychtal - Skoroszów
4:0
Victoria Skarszew
LZS Cielcza
2:3
Prosna Kalisz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Skarszew
3:0
LZS Doruchów
Pogoń Trębaczów
2:1
Korona-Pogoń Stawiszyn
Prosna Kalisz
1:0
CKS Zbiersk
Barycz Janków Przygodzki
3:1
GKS Rychtal - Skoroszów
Olimpia Brzeziny
0:6
LZS Cielcza
GKS Grębanin
4:0
GKS Żerków
Zefka Kobyla Góra
2:0
LKS Czarnylas
Victoria Laski
0:1
WKS Witaszyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rychtal - Skoroszów
0:1
Zefka Kobyla Góra
GKS Żerków
3:0
Victoria Laski
WKS Witaszyce
2:1
Prosna Kalisz
Korona-Pogoń Stawiszyn
0:1
GKS Grębanin
LZS Doruchów
1:1
Barycz Janków Przygodzki
LKS Czarnylas
2:0
Pogoń Trębaczów
CKS Zbiersk
1:1
Olimpia Brzeziny
LZS Cielcza
3:0
Victoria Skarszew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości