Walne zebranie sprawozdawczo/wyborcze - Informacje

W dniu 27 lutego br. odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków klubu CKS Zbiersk. W zebraniu wzięła udział ponad trzydziestoosobowa grupa sympatyków klubu ze Zbierska, w tym gość specjalny - Burmistrz Gminy Stawiszyn pani Justyna Urbaniak. Po sprawozdaniach dotyczących spraw klubu pod kątem sportowym jak i też finansowym - przedstawionych przez prezesa klubu, skarbnika oraz przewodniczącego komisji rewizyjnej, grono zebranych udzieliło jednogłośne absolutorium ustępującemu zarządowi.

Po całym procesie głosowania które odbyło się w dalszej części zebrania, grono zebranych tego wieczoru w klubowej sali CKS Zbiersk - wybrało nowych członków zarządu oraz komisji rewizyjnej. Po ukonstytuowaniu obu wcześniej wspomnianych komórek klubowych obsada osobowa wygląda następująco:

ZARZĄD:

1. Przemysław Pietrzak – Prezes Zarządu CKS Zbiersk
  2. Rafał Duczmal – V-ce Prezes Zarządu CKS Zbiersk
  3. Tomasz Macniak - Sekretarz Zarządu CKS Zbiersk
  4. Zenon Olejniczak – Skarbnik klubowy CKS Zbiersk
  5. Tomasz Pietrzak – Gospodarz klubu CKS Zbiersk
  6. Sylwester Jasiński – Członek zarządu CKS Zbiersk
  7. Damian Konieczny – Członek zarządu CKS Zbiersk
  8. Szymon Szczucki – Członek zarządu CKS Zbiersk
  9. Damian Drzewiecki – Członek zarządu CKS Zbiersk

KOMISJA REWIZYJNA:

1. Henryk Macniak – Przewodniczący komisji rewizyjnej
  2. Edward Grabka – Członek Komisji rewizyjnej
  3. Sławomir Kamańczyk – Członek Komisji rewizyjnej

W ostatniej części zebrania głos zabrała Pani Burmistrz Justyna Urbaniaka - która podsumowała współpracę Gminy z Naszym klubem w ostatnim czasie , pogratulowała nowo wybranym członkom zarządu oraz komisji rewizyjnej - na zakończenie swojego wystąpienia życzyła dalszej owocnej współpracy jak i też sukcesów dla zarządu - piłkarzy i wszystkich sympatyków którzy są związani z klubem.