Trzy punkty przywiezione do Zbierska.

Po ciężkim boju pokonujemy Jaskiniowca Rajsko 5:1. Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania(tak jak porażka sprzed tygodnia w Ostrowie). Drużyna z Rajska postawiła wysoko poprzeczkę jednak udało się wywieźć trzy punkty. Pierwszą bramkę z rzutu karnego zdobywa Mateusz Kubiak po faulu w polu karnym na Damianie Bangrowskim. Gospodarze wyrównują po rzucie wolnym. W drugiej połowie na listę strzelców wpisali się: Damian Drzewiecki x2, Mateusz Latański oraz Jakub Stańczyk. Niestety w 20 minucie boisko opuścił Jakub Matusiak. Nasz wychowanek w walce o piłkę z rywalem wywrócił się na murawę i rozciął dłoń o leżące szkło w trawie. Rana była na tyle duża ze zawodnik został odwieziony do szpitala na zszycie. Skład: Korycki B, Kaczmarek P, Pietrzak M, Matusiak D, Konieczny D, Matusiak J, Kubiak Mateusz, Bangrowski D, Pacholski Sz, Latański M oraz Drzewiecki D. Na zmiany wchodzili: Zieliński A, Janczak T, Stanczyk J, Saintus O, Jaśkiewicz M