Porażka w Dobrowie 2:0

W wczorajszym meczu ligowym ulegliśmy miejscowej Warcie 2:0. Do przerwy padł bezbramkowy remis gdzie sytuacji na zdobycie bramki z jednej jak i drugiej strony było jak na lekarstwo. W drugiej odsłonie w dobrej sytuacji znalazł się Szymon Pacholski który wyszedł w sytuacji sam na sam z golkiperem gospodarzy jednak góra w tej sytuacji wyszedł bramkarz. Gospodarze wychodzą na prowadzenie po bramce samobójczej gdzie napastnik Warty dogrywał piłkę w pole karne, futbolówka odbiła się od naszego obrońcy i dosłownie wtoczyła się do naszej bramki. W 80 minucie Dobrów otrzymuje rzut karny i ustala wynik spotkania. Skład: Jaśkiewicz M, Konieczny D, Pietrzak M(Matusiak D 65’), Latański M(Wypych D 70’), Grabka T, Bangrowski D, Matusiak J, Donart S, Kubiak M, Pacholski Sz, Drzewiecki D(Korczynski D 65’)