60-lat Cukrowniczego klubu Sportowego Zbiersk

Już w najbliższą sobotę 29 czerwca od godziny 10:00 na Obiekcie Sportowym w Zbiersku odbędzie się Jubileusz istnienia Cukrowniczego Klubu Sportowego ZBIERSK. W pierwszej części planu obchodów tego dnia zaplanowano mecze piłkarskie drużyny młodzików, trampkarzy, oldboyów a także Seniorów. Część artystyczną zaprezentuje formacja „FortePiano”. O godzinie 16:00 wszyscy zgromadzeni będą mogli zobaczyć pokaz freestyle z piłką Pawła Skóra –Mistrza Świata w FreeStyle Football z 2011 roku. Profesjonalny sportowiec z czternastoletnim doświadczeniem i kreator wielu unikalnych trików w swojej dyscyplinie, zapewnia pełną fachowość i kompetencję w wykonywaniu widowiskowych pokazów. O godzinie 17:30 rozpocznie się część oficjalna obchodów 60-lecia, w której to zaplanowano pamiątkowe odznaczenia dla zasłużonych piłkarzy Cukrowniczego Klubu Sportowego. O godzinie 19:00 rozpocznie się loteria fantowa z nagrodami. A tuż po niej na zakończenie dnia obchodów - około godziny 20:00 zabawa taneczna pod niebem Zbierska.

Przez cały dzień dla najmłodszej części widowni dostępne będą zamki dmuchańce, słodkości, malowanie twarzy, lody, gofry oraz tasze z zabawkami. Sobota, 29 czerwca Obiekt Sportowy w Zbiersku, od godziny 10:00. Zapraszamy !