Dwa sparingi za nami.

W pierwszym sparingu drużyna seniorów przegrywa z Polonia Golina 2:5. Bramki dla naszej drużyny zdobył Tomasz Grabka oraz Maciej Kubiak. Skład: Kamańczyk S, Matusiak J, Pietrzak M, Grabka T, Wypych D, Matusiak D, Donart S, Zawodnik testowany, Pacholski Sz, Kubiak M, Szczucki B. Na zamiany wchodzili: Bangrowski D, Latański M, Krzyżaniak P.

Sparing nr 2
Zjednoczeni Rychwał - CKS Zbiersk 2:7 (1:3)

Bramki dla Zbierska zdobył: Maciej Kubiak x 3, Szymon Pacholski x 3, Zawodnik testowany x 1

Skład: Kamil Kamańczyk (Bartosz Korczyński 60') Mateusz Pietrzak, Damian Drzewiecki, Dawid Wypych, Daniel Matusiak, Sylwin Donart, Jakub Matusiak, zawodnik testowany(Jacek Krzyżanowski 46'), Maciej Kubiak, Szymon Pacholski, Bartosz Szczucki.

W kolejnym sparingu przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną Strażak Licheń Stary. Mecz odbędzie się w niedziele o godzinie 12:00 w Dzierzbinie.