zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaskiniowiec Rajsko
1:4
Szczyt Szczytniki
Prosna Kalisz
3:1
Czarni Dobrzyca
Żaki Taczanów
2:2
Gladiatorzy Pieruszyce
OKS Ostrów Wielkopolski
5:4
WKS Witaszyce
CKS Zbiersk
4:0
RKS Radliczyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Prosna Kalisz
4:5
CKS Zbiersk
Czarni Dobrzyca
5:1
Szczyt Szczytniki
LZS Cielcza
6:2
Żaki Taczanów
WKS Witaszyce
2:0
Jaskiniowiec Rajsko
Grom Golina
5:2
OKS Ostrów Wielkopolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
0:3
WKS Witaszyce
Jaskiniowiec Rajsko
0:2
Grom Golina
Żaki Taczanów
1:5
RKS Radliczyce
CKS Zbiersk
2:1
Czarni Dobrzyca
Gladiatorzy Pieruszyce
3:3
OKS Ostrów Wielkopolski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Prosna Kalisz
6:0
Żaki Taczanów
Czarni Dobrzyca
2:3
WKS Witaszyce
LZS Cielcza
10:0
OKS Ostrów Wielkopolski
Grom Golina
5:0
Szczyt Szczytniki
Gladiatorzy Pieruszyce
7:0
Jaskiniowiec Rajsko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
1:1
Gladiatorzy Pieruszyce
Jaskiniowiec Rajsko
1:1
LZS Cielcza
Żaki Taczanów
1:2
CKS Zbiersk
WKS Witaszyce
2:1
Grom Golina
OKS Ostrów Wielkopolski
5:3
RKS Radliczyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Radliczyce
1:0
Jaskiniowiec Rajsko
Czarni Dobrzyca
4:0
Grom Golina
OKS Ostrów Wielkopolski
1:2
Prosna Kalisz
LZS Cielcza
7:0
Szczyt Szczytniki
Gladiatorzy Pieruszyce
0:3
WKS Witaszyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
5:3
RKS Radliczyce
Jaskiniowiec Rajsko
3:1
Prosna Kalisz
Żaki Taczanów
1:1
Czarni Dobrzyca
CKS Zbiersk
6:0
OKS Ostrów Wielkopolski
WKS Witaszyce
1:2
LZS Cielcza
Grom Golina
1:4
Gladiatorzy Pieruszyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Radliczyce
3:2
WKS Witaszyce
Czarni Dobrzyca
4:0
Gladiatorzy Pieruszyce
CKS Zbiersk
1:0
Jaskiniowiec Rajsko
LZS Cielcza
1:1
Grom Golina
Prosna Kalisz
4:1
Szczyt Szczytniki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
1:2
CKS Zbiersk
OKS Ostrów Wielkopolski
4:3
Żaki Taczanów
WKS Witaszyce
0:2
Prosna Kalisz
Grom Golina
2:2
RKS Radliczyce
Gladiatorzy Pieruszyce
1:3
LZS Cielcza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Radliczyce
4:0
Gladiatorzy Pieruszyce
Prosna Kalisz
8:2
Grom Golina
Czarni Dobrzyca
0:0
LZS Cielcza
Żaki Taczanów
1:1
Jaskiniowiec Rajsko
CKS Zbiersk
4:0
WKS Witaszyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
2:4
Żaki Taczanów
OKS Ostrów Wielkopolski
0:3
Czarni Dobrzyca
LZS Cielcza
4:1
RKS Radliczyce
Grom Golina
1:2
CKS Zbiersk
Gladiatorzy Pieruszyce
2:7
Prosna Kalisz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Prosna Kalisz
3:4
LZS Cielcza
Czarni Dobrzyca
3:3
RKS Radliczyce
Żaki Taczanów
0:1
WKS Witaszyce
OKS Ostrów Wielkopolski
0:2
Jaskiniowiec Rajsko
CKS Zbiersk
1:0
Gladiatorzy Pieruszyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
1:0
OKS Ostrów Wielkopolski
RKS Radliczyce
1:2
Prosna Kalisz
Czarni Dobrzyca
3:2
Jaskiniowiec Rajsko
LZS Cielcza
2:1
CKS Zbiersk
Grom Golina
5:1
Żaki Taczanów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
2:2
Jaskiniowiec Rajsko
RKS Radliczyce
2:2
CKS Zbiersk
WKS Witaszyce
6:4
OKS Ostrów Wielkopolski
Gladiatorzy Pieruszyce
1:2
Żaki Taczanów
Czarni Dobrzyca
2:4
Prosna Kalisz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
1:0
Czarni Dobrzyca
Jaskiniowiec Rajsko
2:3
WKS Witaszyce
Żaki Taczanów
0:3
LZS Cielcza
OKS Ostrów Wielkopolski
2:0
Grom Golina
CKS Zbiersk
3:0
Prosna Kalisz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dobrzyca
0:5
CKS Zbiersk
OKS Ostrów Wielkopolski
3:6
Gladiatorzy Pieruszyce
Jaskiniowiec Rajsko
0:4
Grom Golina
RKS Radliczyce
2:0
Żaki Taczanów
WKS Witaszyce
4:0
Szczyt Szczytniki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
2:1
Grom Golina
Jaskiniowiec Rajsko
3:1
Gladiatorzy Pieruszyce
Żaki Taczanów
1:2
Prosna Kalisz
WKS Witaszyce
0:1
Czarni Dobrzyca
OKS Ostrów Wielkopolski
3:4
LZS Cielcza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Radliczyce
4:4
OKS Ostrów Wielkopolski
LZS Cielcza
7:1
Jaskiniowiec Rajsko
Grom Golina
1:2
WKS Witaszyce
Gladiatorzy Pieruszyce
2:1
Szczyt Szczytniki
CKS Zbiersk
3:2
Żaki Taczanów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
0:3
LZS Cielcza
Jaskiniowiec Rajsko
3:3
RKS Radliczyce
Prosna Kalisz
6:1
OKS Ostrów Wielkopolski
WKS Witaszyce
4:3
Gladiatorzy Pieruszyce
Grom Golina
3:0
Czarni Dobrzyca
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Radliczyce
3:0
Szczyt Szczytniki
Prosna Kalisz
2:0
Jaskiniowiec Rajsko
Czarni Dobrzyca
2:0
Żaki Taczanów
OKS Ostrów Wielkopolski
4:0
CKS Zbiersk
LZS Cielcza
2:0
WKS Witaszyce
Gladiatorzy Pieruszyce
2:3
Grom Golina
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Szczytniki
2:2
Prosna Kalisz
Jaskiniowiec Rajsko
1:5
CKS Zbiersk
WKS Witaszyce
5:0
RKS Radliczyce
Grom Golina
0:1
LZS Cielcza
Gladiatorzy Pieruszyce
3:4
Czarni Dobrzyca
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Cielcza
6:1
Gladiatorzy Pieruszyce
CKS Zbiersk
7:2
Szczyt Szczytniki
RKS Radliczyce
1:4
Grom Golina
Prosna Kalisz
3:1
WKS Witaszyce
Żaki Taczanów
0:3
OKS Ostrów Wielkopolski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaskiniowiec Rajsko
2:5
Żaki Taczanów
Grom Golina
1:3
Prosna Kalisz
Gladiatorzy Pieruszyce
5:2
RKS Radliczyce
LZS Cielcza
3:0
Czarni Dobrzyca
WKS Witaszyce
6:0
CKS Zbiersk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gladiatorzy Pieruszyce
1:3
Prosna Kalisz
RKS Radliczyce
0:3
LZS Cielcza
Czarni Dobrzyca
3:1
OKS Ostrów Wielkopolski
Żaki Taczanów
1:0
Szczyt Szczytniki
CKS Zbiersk
2:0
Grom Golina
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Cielcza
3:0
Prosna Kalisz
Jaskiniowiec Rajsko
6:0
OKS Ostrów Wielkopolski
RKS Radliczyce
3:3
Czarni Dobrzyca
WKS Witaszyce
0:4
Żaki Taczanów
CKS Zbiersk
2:3
Gladiatorzy Pieruszyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaskiniowiec Rajsko
2:0
Czarni Dobrzyca
Prosna Kalisz
8:3
RKS Radliczyce
Żaki Taczanów
3:1
Grom Golina
OKS Ostrów Wielkopolski
1:4
Szczyt Szczytniki
CKS Zbiersk
2:4
LZS Cielcza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?