Zbiersk - Dobrzyca 2:1

Wygrywamy mecz z Dobrzycą 2:1. Pierwszą bramkę zdobyli przyjezdni w 20 minucie. W 40 minucie w polu karnym został faulowany Tomasz Janczak. Pewnym strzałem trener Adam Zieliński wykorzystuje podyktowaną jedenastkę. Pięć minut później podanie Mateusza Kubiaka otrzymuje Mateusz Latański i z 20 metra pakuje futbolówkę do bramki wyprowadzając Zbiersk na prowadzenie.

W sobotę grały zespoły młodzieżowe. Młodzik pod wodzą Mateusza Latańskiego minimalnie uległ Golinie 0:1. Kolejny mecz rozgrywał trampkarz młodszy który pokonał 1:0 Centrę Ostrów Wielkopolski a bramkę w tym spotkaniu zdobyła Maja Pacholska. Drużynę trampkarza prowadzi trener Adam Zieliński. W ostatnim sobotnim meczu nasi juniorzy starsi pokonali drużynę Błękitnych Sparta Kotlin 3:2. Bramki zdobył Krystian Lange który w tym meczu popisał się hattrickiem. Juniorzy prowadzeni są przez trenera Macieja Kubiaka.