Tydzień z Rychwałem i Pleszewem.

Dwa sparingi w tym tygodniu.
W środę o godzinie 20:00 na boisku z sztuczną nawierzchnią w Pleszewie, przy nierozpieszczającej aurze pogodowej ponieważ termometr wskazywał na -12 stopni, rozegraliśmy mecz kontrolny z drużyną Zjednoczonych Rychwał. Trener miał do dyspozycji tylko 13 zawodników. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Zbierska a po dwie bramki zdobył Mateusz Latański oraz Szymon Pacholski.
Skład: Kamańczyk Sławomir, Dawid Wypych, Mateusz Pietrzak, Daniel Matusiak, Damian Konieczny, Zawodnik testowany, Mateusz Latański, Szymon Pacholski, Jakub Matusiak,Krystian Lange, Damian Drzewiecki. Na zmianę wchodzili: Zawodnik testowany oraz trener Adam Zieliński.

Drugi sparing odbył się w sobotę również na boisku z Sztuczną nawierzchnią w Pleszewie a przeciwnikiem był gospodarz obiektu Stal Pleszew która występuje w kaliskiej klasie okręgowej i zajmuje 7 pozycje. mecz zakończył się wynikiem 8:3 dla gospodarza. Bramki dla Zbierska zdobył 2x Szymon Pacholski oraz Damian Drzewiecki.

Skład :Bartłomiej Korycki, Dawid Wypych, Daniel Matusiak, Jakub Osajda, Damian Konieczny, Zawodnik Testowany, Jakub Matusiak, Krystian Lange, Szymon Pacholski, Mateusz Latański Damian Drzewiecki, Na zaminę wchodzili: Paweł Gorgolewski, Zawodnik testowany oraz trener Adam Zieliński.

Jak widać sytuacja kadrowa nie rozpieszcza na co złożyły się kontuzje,choroby, problemy zdrowotne oraz obowiązki zawodowe zawodników. Na te czynniki niestety nie mamy wpływu.

Kolejny sparing rozegramy w sobotę 10 marca o godzinie 14:00 z drużyną Piasta Czekanów która zajmuje 4 pozycje w Kaliskiej klasie okręgowej.

zdjęcie -www.jardersport.pl