Sparing z Russowem na boisku w Korzeniewie

W sobotę drużyna seniorów ma przerwę od ligowych zmagań natomiast trener nie daje odpocząć swoim podopiecznym. O godzinie 10:00 rozegraliśmy sparing z drużyną Sparty Russów. Mecz został rozegrany na dobrym boisku w Korzeniewie dzięki uprzejmości prezesa klubu KS Korzeniew Pana Jarosława Miedzińskiego.
Wynik spotkania hokejowy 9:7 dla Russowa. Bramke zdobyli : Zieliński x2, Drzeiwecki x 2, Pacholski, Latański i Szczucki

Skład: Korycki, Zieliński, Pietrzak, Kamańczyk. Pacholski, Szczucki, Urbaniak, Lange, Cheryba, Latański i Drzewiecki.
Na zmianę wszedł Saintus.

Podczas spotkania kontuzji nabawił się kolejny zawodnik, Kamil Kamańczyk który uszkodził staw skokowy.

W kolejną niedziele rozegramy mecz ligowy z Prosną Kalisz. W meczu z Prosną na pewno nie zobaczymy przez kontuzje Macieja Kubiaka, Patryka Kaczmarka, Kamila Kamańczyka. Pod znakiem zapytania stoi występ w tym spotkaniu  Daniela Matusiaka, Dawida Wypycha i Jakuba Matusiaka.

Damian Drzewiecki pauzuje za 4 żółtą kartkę.