Mecz kontrolny z Brzeźnem

W sobotnim sparingu drużyna seniorów CKS-u pokonała ekipę Czarnych Brzeźno a dwa trafienia zaliczył Damian Drzewiecki.

Choć deszczowa pogoda przed meczem nie napawała optymizmem, to z pierwszym gwizdkiem sędziego niebo rozpogodziło się, a na stadionie w Zbiersku pojawili się kibice.

Jak na spotkanie towarzyskie walka momentami była zawzięta. Styl gry przeciwnika jak i mobilizacje obu trenerów sprawiały, że oglądaliśmy na boisku bardzo aktywnych piłkarzy.

Choć po strzale Drzewieckiego prowadziliśmy jedną bramką, to chwile niepokoju o losy spotkania przeżyliśmy w drugiej części meczu, gdy Czarni przenieśli się na nasze pole karne by ostrzeliwać naszą bramkę. W odpowiedzi,umieliśmy wypracować akcje, by po kilku minutach oglądać glówkowy strzał Drzewieckiego z dośrodkowania M. Wawrzyniaka. Gdy mieliśmy 2:0 i bezpieczną przewagę, przeciwnik powoli rezygnował, ale ostatniego słowa jeszcze nie powiedział.Wyższy wynik z pewnością zaspokoiłby nasze apetyty. Mnożyły się ataki na bramkę Czarnych i zdawało się, że trafieniedo ich siatki było blisko.Przed stratą bramki w końcówce spotkanianie udało się nam jednak uchronić,nawet dobrze interweniujący tego dnia, Bartłomiej Koryckinie zachował czystego konta. Dość ciężki mecz ostatecznie zrekompensował nam korzystny wynik.

Skład: Korycki B. Patrzykąt P. Wawrzyniak M, Wypych D. Grabka T. Konieczny D. Szczucki B. Szczucki Sz. Bangrowski D. Drzewicki D. Pardowski P. oraz Paradowski R. Szmaja D. Wójcik D.

galeria ze spotkania pod adresem: