Kilka sparingów za nami.

Remisujemy 0:0 z beniaminkiem klasy okręgowej Zielonymi Kozminek. W 70 minucie rzut karny broni Bartłomiej Korycki. A już w czwartek gramy kolejny sparing ze Stałą Pleszew.

Przegrywamy w sparingu 5:0 z drużyną Stali Pleszew. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:0. Skład: Kamanczyk S, Zieliński A, Matusiak D, Kamanczyk K,Matusiak J, Konieczny D, Pietrzak M, Kubiak M, Wypych D, Drzewiecki D oraz zawodnik testowany. Na zmiany wchodzili: Korycki B, Jaskiewicz M, Szczucki Sz, Krygiel K, Urbaniak S, Korczynski D, Duszeńko P, zawodnik testowany.

W kolejnym meczu sparingowym z Piastem Czekanów przegrywamy 4:2. Bramki dla Zbierska zdobył Szymon Urbaniak oraz zawodnik testowany. Skład: Korycki B, Zieliński A, Matusiak D, Wypych D, Konieczny D, Pietrzak M, Matusiak J, Kubiak M, Urbaniak S, Drzewiecki D, Zawodnik testowany. Na zmiany wchodzili: Patrzykąt P, Korczynski D, Szczucki Sz, Krygiel K, Jaskiewicz M.
Ostatni sparing rozegramy w piątek 11.08 na boisku w Zbiersku z Dragonem Dzierzbin.