Festiwal niewykorzystanych sytuacji i kolejne stracone punkty.

W bardzo złych nastrojach opuszczali dziś boisko podopieczni Jacka Krzyżanowskiego którzy ulegli ekipie z Koźminka. Od samego początku gospodarze narzucili swój styl gry i konstruowali liczne ataki na bramkę Zielonych w której był dziś dobrze dysponowany Paweł Waliś, który kilkukrotnie wychodził obronną ręką z sytuacji bramkowych naszych napastników. W pierwszej połowie padł bezbramkowy remis natomiastw drugiej odsłonie mecz już się wyrównał i drużyna Koźminka stała się groźniejsza. Przeprowadzając ataki na naszą bramkę wykorzystujeswoje sytuacje trafiając dwukrotnie do bramki.. Jak mawia stare przysłowie, niewykorzystane sytuacje się mszczą.
Zdjęcia z meczu:  https://photos.google.com/share/AF1QipN9D7-oPnWLw9qab7rHGyJNHlTAtsnrPt5GZY_kAFha_U3qtCeO9VBXq-mkSwo0Ww/photo/AF1QipMslwQtQg_zOWKGh63iS2g3wyTVIJXli33FM3hp?key=Tmo5YXYwNXlHN0QzQWRENUk2MmZ0UFRFRHhtalhR