CKS - Warta 1:3

W dzisiejszym sparingu ulegamy drużynie z Pyzdr 1:3 (1:0). Bramkę dla CKSu zdobył Szymon Pacholski. Ekipa Warty zdobyła trzy bramki w końcówce spotkania. Przy stanie 1:0 dla Zbierska rzutu karnego nie wykorzystuje Damian Drzewiecki. Skład: Bartłomiej Korycki, Dawid Wypych, Kamil Kamańczyk, Daniel Matusiak, Damian Konieczny, Mateusz Kubiak, Serchii Cheryba, Krystian Lange, Szymon Pacholski, Damian Drzewiecki oraz Mateusz Latański. Na zmianę wchodzili: Jakub Stańczyk, Jakub Osajda, Oleksandr Saintus oraz Szymon Urbaniak.

Do spotkania ligowego pozostało 7 dni a my borykamy się z plagą kontuzji. W pierwszym meczu ligowym na pewno nie zobaczymy Jakuba Osajdy który w dzisiejszym sparingu uszkodził staw skokowy. Na liście kontuzjowanych nadal są :
Jakub Matusiak, Maciej Kubiak, Patryk Kaczmarek. Macieja oraz Patryka możemy w potyczkach ligowych nie zobaczyć do końca obecnego sezonu.