CKS - RKS 4:0 (0:0)

Podopieczni Adama Zielińskiego na inauguracje sezonu pokonują na własnym boisku RKS Radliczyce 4:0 (0:0) Wynik spotkania otwiera Mateusz Latański w 55 minucie spotkania wykorzystując błąd przeciwnika i strzałem pod poprzeczkę ładuje futbolówkę w bramce. Drugiego gola zdobywa z rzutu karnego Adam Zieliński który został podyktowany za faul w polu karnym na Szymonie Urbaniaku. Kolejna bramka to akcja na skrzydle pomiędzy Mateuszem Latański i szarżującymMaciejem Kubiakiem który dogrywa piłkę w pole karne a nabiegający na nią Damian Drzewiecki pakuję do bramki. Ostatnia bramka to rajd Mateusza Latańskiego od połowy boiska gdzie zwiódł obrońców RKS i strzałem po ziemi z 16 metra nie daje szans bramkarzowi gości. Skład: Korycki B, Wypych D, Matusiak D, Kamańczyk K, Matusiak J, Zieliński A, Kubiak Mateusz,Kubiak Maciej, Urbaniak Sz, Drzewiecki D, Latański M. Na zmiany wchodzili: Kubiak Dawid, Patrzykąt P, Janczak T, Kaźmierczak Sz, Lange K, Kamańczyk Sławomir.
W następnym poście przedstawimy zawodników którzy wzmocnili kadrę biało-czerwono-zielonych.